Çek Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay

Çek konsolosluk gaziantep adana diyarbakır hayat iletişim

Çek Vizesi Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay-Mersin

Visa Center Global Vize Hizmetleri, Çekya Vize Başvuru Merkezi, Gaziantep Ofisinden sevgiler.

Avrupa’nın sessiz ama bir o kadar da özel ülkelerinden biri Çek Cumhuriyeti’dir. Çekya olarak anılan ve resmî kısa adı Çekya olan ülke, pek çok insanın gitmek, görmek, eğitim almak istediği ülkelerinden biri durumunda.

Çekya’ya gidebilmek için ise Schengen vizesi ve çeşitli vizeler almak durumundayız. Zira Türk vatandaşları arasında Bordo Pasaport sahibi olanlar, bu ülkeye seyahat etmek için vize almak zorundalar.

Çekya Vize Başvuru Merkezi, Gaziantep Ofisi, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde vize almak üzere ziyaret edebileceğiniz ofislerimizin başında geliyor.

Gaziantep yöresi insanlarımıza, bölgede çalışanlara, anlık vize ihtiyacı duyduğunda Gaziantep’te bulunan vatandaşlarımıza, hızlandırılmış Çekya vizesi almak vazifemiz. Eğer aynı ihtiyacı Akdeniz Bölgesi’nde de duyuyorsanız, Vize Başvuru Merkezi olarak Çekya vizesi konusunda yardımcınız olabiliriz.

Çekya Vize Başvuru Merkezi – Adana

Çekya, Orta Avrupa’da yer alıyor ve Avrupa Birliği’ne dahil bir ülke olma özelliğini taşıyor. Bu özelliği ile kısa süreli vize işlemleriniz için Schengen vizesi veren ülke, uzun süreli vize ihtiyaçlarınız için ise D tipi vize uygulamasına sahip. Çekya Vize Başvuru Merkezi, Adana ofisimiz, Çekya vizesi için ihtiyacınız olan danışmanlık ve vize başvuru hizmetlerini sunarak, sizlere bu ilimizde de hizmet veriyor.

Çekya’ya gitmek istiyor ve Çekya vizesi almak istiyorsanız, bu durumda Vize Başvuru Merkezi Adana ofisimizi şahsen ziyaret edebilir ya da işlemlerinizi uzaktan başlatmak amacı ile e-posta ve telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

Çekya Vize Başvuru Merkezi – Hatay

Anadolu’nun güneydoğusunda yer alan Hatay, birbirinden farklı medeniyetlere ev sahipliği yapan, oldukça kozmopolit bir şehrimiz. Şehirde Arap, Ermeni, Türk ve Yahudi vatandaşlarımız yaşarken, aynı vatandaşlarımız Müslüman, Musevi ya da Hristiyanlık inancını benimseyebiliyor. Bu sebeple oldukça farklı etkin yapılara sahip olan şehrimiz, birçok medeniyeti de bir arada barındırıyor.

Hatay’da Çekya vizesi ihtiyacı duyar ve Vize Başvuru Merkezi ararsanız, bu durumda arayışlarınızı sürdürmeyi bırakın. Zira Türkiye’nin her ilinde olduğu gibi Çekya Vize Başvuru Merkezi, Hatay şubesi ile bu ilimizde de hizmetinizdeyiz.

Çekya Vize Başvuru Merkezi – Kahramanmaraş

Kahramanmaraş Çekya Vize Başvuru Merkezi olarak, siz değerli müşterilerimizin talepleri ve istekleri doğrultusunda, Çekya vizesi almak ve vizenizi mümkün mertebe en hızlı şekilde temin edebilmek için çalışıyoruz. Birçok ülke için gerçekleştirdiğimiz ve prosedürlerine hakim olduğumuz vize işlemleri için Çekya’da portföyümüz arasında.

Şehrinizde bu hizmeti veren ender kuruluşlardan biri olarak, vermiş olduğumuz hizmet kapsamında Çekya vizesi aldırırken, aynı zamanda ilgili vize teferruatları ile sizleri yormuyor, tüm süreci bizler yönetiyoruz. Bu sayede sizler ülkeler arası vize bürokrasine takılmıyor ve bu işlemler nedeni ile zihnen yorulmuyorsunuz.

Çekya Vize Başvuru Merkezi – Mersin

Mersin’de, Çekya Vize Başvuru Merkezi olarak hizmet sunuyor, arzu ettiğiniz türde Çekya vizesi almak üzere yardımınıza koşuyoruz. Çekya’ya gerçekleştireceğiniz eğitim, tıbbi, turistik, oturum ya da çalışma amaçlı seyahatiniz için en uygun olan vize türünü tespit ediyor, vize işlemlerinizi baştan aşağı yürütüyor ve sizleri Başvuru Merkezi olarak ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz.

Çekya vizesi alabilmek için gerekli evraklar;

  • Pasaport
  • Başvuru formu
  • Biyometrik fotoğraf
  • Vize harcı
  • Seyahat sağlık sigortası
  • Konaklama ve seyahat evrakları
  • Son 3 aylık banka hesap dökümü
  • Kimlik fotokopisi
  • Eski pasaport aslı ya da fotokopileri

Gibi evraklardan oluşuyor ve eğer çalışıyorsanız, sigorta türünüze göre ek evraklar talep edilebiliyor.

Çekya Vize Başvuru Merkezi – Şanlıurfa

Teknoloji ve ulaşım ağlarının gelişmesi neticesinde, dünyanın her ülkesi birbiri için seyahat edebilmek üzere yakınlaştı. Bu gibi durumlarda en sık kullanılan tabir ise ‘’Global Dünyada Yaşıyoruz’’ tabiri.

Bu tabir öylesine doğru ki, artık insanlar bulunduğu şehir ve ülkeden vize alarak, kolayca yurt dışına çıkabiliyor, tatilini, eğitimini, tıbbi ihtiyaçlarını ya da çalışma hayatlarını yurt dışında sürdürebiliyorlar.

Bu konuda en güzel örneklerden biri de Şanlıurfa Çekya Vize Başvuru Merkezi ofisimiz üzerinden Çekya vizesi verdiğimiz vatandaşlarımız. Burada yaşayan vatandaşlarımız, şehirden hiç çıkmadan tüm vize işlemlerini bizimle yürütüyor ve Çekya vizesi almak üzere vize prosedürleri ile uğraşmıyorlar. Aldıkları vize ile kolay bir şekilde yurt dışına çıkabilen, Çekya Schengen vizesi ile birçok ülkeye de seyahat gerçekleştirebilen vatandaşlarımız gibi sizleri de Vize Başvuru Merkezi ofislerimize bekliyoruz.

Çek Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay S.S.S

Çek Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay Çekya Vizesi Nasıl Alınır?

Çekya kısa süreli vizeleri için yetkili vize başvuru merkezlerine başvuru yapmak gerekir. Uzun süreli Çekya vizeleri için Çekya konsolosluklarından şahsen randevu alınmalıdır.

Çek Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay Çekya Vize Ücreti Nedir?

Çek konsolosluk harç ücreti 80 Euro, vize başvuru merkezi hizmet bedeli 30 Euro'dur.

Çek Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay Çekya Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Çekya vizelerinin sonuçlanma süresi ortalama olarak 5 iş günüdür.

Çekya vize ücretleri sayfamızdan bilgi alınız.